به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، رضا جوان، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه با بیان اینکه پروژه های توسعه محلی بر اساس‌ رویکرد شهرداری تهران در سال جاری در اولویت قرار دارند افزود: عملیات لکه گیری آسفالت در سطح منطقه به میزان ۷۵۰ تن و عملیات تراش و روکش بوستان سرخه حصار( خیابان های بلوط، گل مریم، داودی و صنوبر) و پروژه کوچک مقیاس در ناحیه ۱ (تراش و روکش آسفالت خیابان های کلینی، محوی، خشکبارچی، کندرو پیروزی، افروز و اقبال لاهوری) به میزان ۳۱۰۰۰ مترمربع و پخش ۴۳۰۰ تن آسفالت انجام شده است. 

او با اشاره به ایجاد مسیر های دوچرخه در منطقه ادامه داد :اقدامات عمرانی شامل ۸۰۰ مترطول مسیر دوچرخه در ضلع غرب خیابان امامت و همچنین ۶۵۰ مترطول در بلوار شهید دوران در سال ۱۴۰۰ احداث شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۳ در خصوص عملیات طرح پیاده رو سازی مصوب شهر تهران در این منطقه بیان کرد: روند  عملیات عمرانی این طرح در بلوار شهید دوران به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع و ضلع غرب خیابان امامت به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع در حال پیشرفت است . 

او یاد آور شد :مسجد علی اکبر (ع) در مرحله نازک کاری و پیشرفت ۷۵ درصدی بوده و شبستان مردانه و زنانه تا پایان شهریور ماه سال جاری به اتمام می رسد.

به گفته معاون شهردار منطقه ۱۳ ، بازسازی و احداث  ۲۴ چشمه سرویس بهداشتی فلکه دوم نیروی هوایی ، بوستان پیروزی در قالب سرویس بهداشتی معلولین ، ایجاد اتاق مادر و کودک  و بازسازی رمپ های ورودی سرویس مذکور از دیگر طرح های عمرانی منطقه در سال ۱۴۰۰  بوده که به همت همکاران معاونت فنی و عمرانی منطقه به اتمام رسیده است.