به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، حسن صفات، شهردار منطقه 2 تهران در آیین نامگذاری خیابانی به نام همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: زحمات وفداکاری های این شهید بزرگوار که از محبوب‌ترین چهره‌های کشور هستند، باید پاسداری شود،وحدت، همدلی و همراهی از جمله ثمره‌های خون سردار سلیمانی  و همرزمانشان است که این وحدت در راستای اهداف انقلاب اسلامی است.

وی افزود: شهید سردار پورجعفری صرفا یک فرد نیست، بلکه یک مکتب، روش، منش و سلوک است وامروز مفتخریک یکی از معابر منطقه  به پاس رشادت های این شهدای والامقام و اشاعه فرهنگ  ایثار و مقاومت، به نام وی مزین شد.

صفات تاکید کرد: به یقین پرچمی که سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در حمایت از مظلومان و مبارزه با استکبار جهانی برافراشته است، به حول قوه الهی با قوت و قدرت بیشتری در اهتزاز باقی خواهد ماند .

شهردار منطقه 2 گفت: شهید پورجعفری  مایه افتخار کشور و انقلاب است نامگذاری معابر به اسم و یاد وی کمترین اقدام برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این سرباز بزرگ اسلام است . 

براساس این گزارش سردارحسین  پورجعفری از اوایل دهه ۱۳۶۰ و همزمان با ورود به سپاه کرمان در کنار سردار سلیمانی قرار گرفت و در تمام سال‌های فرماندهی حاج قاسم در لشکر ۴۱ ثارالله و نیروی قدس دوشادوش او بود و سرانجام در کنار مراد و رفیق دیرینش به شهادت رسید.