به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2،کاظم داودی، با اعلام این خبر گفت: با توجه به در پیش بودن سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و همچنین شهادت امام جعفر صادق (ع) نشست های معرفتی وسخنرانی با محوریت  گفتمان و ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی(ره) در بستر فضای مجازی برگزار می شود

وی با اشاره به تولید محصولات فرهنگی و هنری افزود: محتواهای فرهنگی با محوریت گفتمان امام صادق (ع) و رهبرکبیر انقلاب اسلامی در احیای هویت اسلامی، اخلاق و کرامت انسانی از منظر امام (ره) ، اخلاق و کرامت انسانی از منظر امام (ره)و ..... تولید و منتشر می شود.

داودی افزود : برگزاری مراسم به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع)  تحت عنوان ضریح خاکی از دیگر برنامه های این ایام است که در گلزار شهدای گمنام با رعایت  پروتکل های بهداشتی اجرا می شود.

وی همچنین به ویژه برنامه پیشوای قیام اشاره کرد و گفت: هویت بخشی و فضاسازی با استفاده از ظرفیت تبلیغی موجود در مناطق  و اکران  پیام های فرهنگی متناسب با ایام ارتحال امام(ره) و شهادت امام صادق علیه السلام از دیگر فعالیت های پیش بینی شده است که با مشارکت زیباسازی در حال انجام است.