به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12، علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: عصر امروز، چهارشنبه، 12 خردادماه، ثبت‌نام و آزمون استخدامی کارخانجات و شرکت‌های بخش خصوصی ویژه محلات کم‌برخوردار منطقه 12 با حضور علی آقا‌محمدی، رئیس گروه مشاوران اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس ستاد توانمندسازی محلات کم‌برخوردار، ابراهیم صادقی‌فر، معاون وزارت رفاه و تعاون و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این آزمون با هدف جذب هزار جوان جویای کار محلات دروازه غار، هرندی، شوش، مظاهری، امام‌زاده یحیی (ع) و... و با همکاری ستاد مرکزی توانمندسازی محلات کم‌‌برخوردار برپا خواهد شد، افزود: متقاضیان برای ثبت‌نام و شرکت در آن می‌توانند از ساعت 17 تا 19 امروز به ورزشگاه شهید معتمدی به نشانی خیابان خزانه بخارایی شمالی، روبه‌روی بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مراجعه کنند. 

طبق اعلام ستاد مرکزی توانمندسازی محلات کم‌برخوردار مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام و شرکت در این آزمون کارت ملی، شناسنامه و گواهی هرگونه مهارتی که شخص متقاضی پیش از این در آن آموزش دیده‌ است، می‌باشد.

آزمون استخدامی کارخانجات و شرکت‌های بخش خصوصی در برنامه‌ای با عنوان برنامه اشتغال‌زایی همت که برنامه یک‌ساله اشتغال 1000 نفر از اهالی 15 تا 30 ساله محلات کم‌برخوردار منطقه 12 است، همراه با استعدادسنجی، شخصیت‌شناسی، برنامه‌های مفرح و اهدای جوایز ارزنده خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به نشانی اینترنتی @taavoni.tosse.mahal مراجعه کنند.