به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه15،  وحیدرضا انارکی محمدی با اشاره به اینکه این سازه های تبلیغاتی به منظور نصب پوستر و برچسبهای نامزدها در ابعاد 2*3 با دید عمومی خوبی در میادین و معابر اصلی و پرتردد نواحی هفتگانه نصب شده است، افزود: ستادهای انتخاباتی پس از اعلام زمان انجام تبلیغات توسط وزارت کشور می توانند از این فضا ها برای تبلیغات استفاده کنند.

به گفته او، این سازه های تبلیغاتی با مشارکت سازمان زیباسازی و نواحی مهیا و آماده انجام امور تبلیغاتی ستادهای انتخاباتی نامزدها است.  

محمدی اضافه کرد: ستادهای تبلیغاتی می توانند در راستای ساماندهی و توزیع عادلانه فضاهای تبلیغاتی و پیشگیری از ایجاد آشفتگی بصری، پوستر و برچسبهای خود را در سازه های تعیین شده اکران کنند.

او افزود: همچنین بنر پرتابلی با هدف تشویق و ترغیب شهروندان و برگزاری هرچه پرشورتر انتخابات در معابر و میادین منطقه نصب خواهد شد. 

شهردار منطقه در پایان از ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا  خواست ضمن رعایت قانون از نصب پوستر، تراکت و پارچه نوشته در مکان‌هایی به جز مکان‌های تعریف شده، بپرهیزند و در حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری سهیم باشند.