به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری با اعلام این خبر گفت: به همت مرکز خدمات و آسیب های اجتماعی منطقه و با مشارکت و تعامل خیرین، ۲ تن برنج در قالب ۲۰۰ کیسه به خانواده های تحت پوشش سامانه سمات توزیع شد. 

به گفته او، این پویش با مشارکت بی نظیر خیرین از ابتدای شیوع بیماری کرونا و مشکلات معیشتی به منظور یاری رساندن به خانواده های کم برخوردار آغاز به کار کرده است .

 او افزود: برگزاری جلسات متعدد با دبیر دبیران مجمع خیرین و سمن ها، با هدف پیگیری امور از سطوح پایین به بالا(شهروندی- مدنی نسبت به مدیریتی-ساختاری)، حفظ و توسعه نقش شهروندان در پیشگیری، کاهش آسیب ها و ‌معضلات اجتماعی و نیز ارتقای سطح حیات شهروندی از دیگر اقدامات مرکز خدمات در تدوام و گسترش فعالیت مجمع خیرین محلات این منطقه است.

 مختاری اضافه کرد: در جلسات هم اندیشی با خیرین ضمن ارائه اقدامات انجام شده با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات در بهبود بخشی فعالیت های خیرخواهانه تلاش می شود.

 او در پایان با اشاره به اینکه محدودیتی در مشارکت شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد وجود ندارد، گفت: هدف از مشارکت شهرداری در این طرح ایجاد هم افزایی بین شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد است و شهروندان می توانند برای این امر خداپسندانه همه روزه با مراجعه به مرکز خدمات واقع در خیابان خاوران به سمت میدان خراسان ایستگاه مخبر خیابان اعظم نظامی یا از طریق شماره تماس 96023497 ما را در ساماندهی کمک به نیازمندان منطقه یاری رسانند.