به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "مجید رجبی" با اعلام این خبر افزود: با توجه به عبور حدود 4000 دستگاه کامیون از بزرگراه های سطح منطقه و با عنایت به حجم بالای خاک و نخاله تخلفی حاصل از تخلیه غیر مجاز خودروهای مذکور طی گشت زنی های شبانه و روزانه با حجم بالایی از خاک و نخاله روبرو هستیم.

او اضافه کرد: بر همین اساس اداره خدمات شهری منطقه 4 با همت عوامل اجرایی منطقه و بیش از 350 خودروی سنگین اقدام به جمع آوری شبانه روزی موارد مشاهده شده در منطقه کرده که حجم آنها در 2 ماهه سال جاری حدود 10 تن است.

رجبی خاطرنشان کرد: نخاله های شهری از مجموعه مواردی است که علاوه بر نقض حقوق شهروندی، سلامت روان و زیبایی شهر را دچار اخلال کرده و موجب آسیب‌رسانی به شهر و تهدید سلامت اجتماعی می‌شود و معضلات و مشکلات عدیده‌ای را پدید می آورد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 در پایان تاکید کرد: گشت و کنترل مستمر در منطقه به منظور جلوگیری از اقدامات مشابه به صورت مستمر و پیوسته انجام و در دست پیگیری است و شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده  چنین مواردی با سامانه 137 و 1888 تماس بگیرند و مشکل خود را مطرح سازند.