به گزارش اکونا پرس،

مینایی با تاکید بر تسریع در روند پیشرفت پروژه ها تصریح کرد: اجرا و اتمام پروژه های عمرانی و نیمه کاره از اولویت های منطقه است.

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری منطقه۶ ادامه داد: پروژه‌های کوچک مقیاس با نظرات شورایاران منطقه به مرحله بسیار خوبی رسیده است زیرا اعضا شورایاری با حضور در محلات و شناسایی درخواست ها و مشکلات شهروندان و همچنین انتقال آنها به مدیریت شهری، کمک شایانی در ارتقا و بهبود کیفیت زندگی هم محله ای های خود داشته و دارند. 

وی شناسایی نیازهای محله از طریق شورایاران، دریافت نظرات مستقیم شهروندان و در راس قرار دادن پیشنهادات آنها را یکی از اهداف اصلی در اجرای پروژه های کوچک مقیاس محله ای دانست و افزود: با اشراف خوبی که شهروندان  در محلات دارند می توانیم با شناسایی و رفع مشکلات در قالب پروژه های کوچک مقیاس شاهد مرتفع شدن نیازها و درخواست های شهروندان باشیم.

معاون شهردار منطقه در ادامه این بازدید،ضمن عرض خدا قوت به همکاران ناحیه ، از نزدیک شاهد زحمات و تلاش‌های آنان در این روزهای کرونایی بود.

مینایی خاطر نشان کرد؛با توجه به تأثیرگذاری کاهش حضور کارکنان و مراجعان در میزان ابتلا به کووید۱۹، بازدید و سرکشی از معاونت ها و نواحی ششگانه بصورت مستمر انجام می شود.