به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی منطقه 6 شهرداری تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه 6 گفت: با توجه به افتتاح بیمارستان 1000 تختخوابی مهدی کلینیک از زیرمجموعه های مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در آینده ای نزدیک و به منظور کاهش بار ترافیکی خیابان باقرخان و تسهیل در تردد و دسترسی شهروندان محترم، طرح ساماندهی جریان ترافیک در این محدوده اجرا شد.

فرهادی ادامه داد: در این طرح و به منظور رفع گره های ترافیکی سطح منطقه نسبت به  اجرای اصلاحات هندسی، نصب موانع ارتجاعی، تابلوهای گرافیکی و هدایت مسیر اعم از ترافیکی و هشداری اقدام شد.

شهردار منطقه 6 افزود: در اجرای این پروژه جدول گذاری، ایجاد جزیره های ترافیکی، کفپوش، ایجاد کانال های عبور عابرین و معلولین، بستر سازی و آسفالت سواره رو، نصب چراغ های راهنمایی رانندگی و خط کشی و اجرای سرعتگاه انجام شد.

فرهادی عنوان کرد: اجرای  طرح بازگشایی خیابان فاطمی در تقاطع «بعثت» و دوطرفه سازی این محور در حدفاصل جمالزاده تا بعثت بعنوان یکی از مبادی مهم ورودی منطقه 6 جهت دسترسی به خیابان فاطمی شرق و بلوار کشاور،  باعث کاهش محسوس جریان ترافیک در خیابان باقرخان و روانسازی ترافیک مسیر جنوب به شمال بزرگراه چمران در این محدوده خواهد شد.