به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محسنی در این جلسه ضمن تشکر از شهردار منطقه در زمینه جانشین پروری گفت: موضوعات و مشکلات منطقه ۱۵ به جهت بافت های مختلف در حوزه های فرهنگی، حاشیه نشینی و ... از موضوعات مناطق دیگر متفاوت است و خوشبختانه منطقه توانسته با بهره گیری از ظرفیت خیرین و تلاش همکاران، کارهای خوبی را به سرانجام برساند. 

او افزود: راه اندازی باغچه حواس در منطقه و ارائه خدمات به قشر نابینا و کم بینا از جمله این اقدامات است  که منجر به رضایتمندی شده و نتایج خوبی داشته است.

محسنی با اشاره به اینکه برخی کارها، وظیفه است ولی کارهایی خارج از وظیفه انجام می شود که برکت به همراه دارد، ادامه داد: با توجه به ظرفیتهای خوب منطقه ۱۵ از نظر مشارکت خیرین، با سازماندهی سمن ها و خیرین می توانیم در مسیر کارهای عمرانی، اجتماعی و فرهنگی منشاء خیر و برکت باشیم. 

 محسنی یادآور شد: انسان های علاقمند به کار خیر کم نیستند، فقط باید تلاش کنیم تا افراد به این سمت هدایت شوند و پیشنهادها و برنامه هایی مطرح شود  که بتوانیم از افراد در مسیر درست کمک بگیریم. 

بر پایه این گزارش، محمدی شهردار منطقه در ابتدای این نشست به تشریح ۲۹۵ پروژه ای که طی چهار سال گذشته در منطقه افتتاح شده است، پرداخت و از حمایت ها و توجهات مدیریت شهری به منطقه قدردانی کرد.

 در ابتدای این نشست معاون هماهنگی امور مناطق و هیات همراه به اتفاق شهردار منطقه و معاونین از وضعیت ساماندهی اوراقچی های شوش، ورزشگاه مظاهری، مقبره الشهدای گمنام، بزرگراه شهید نجفی رستگار، بوستان آزادگان و کوشک امیرسلیمانی و پایانه خاوران بازدید کردند.