به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران" مهدی پورشاسب"  با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقاء کیفیت  معابر و تسهیل در عبور و مرور عابرین به ویژه افراد کم توان، پروژه  بهسازی و مناسب سازی معابر منطقه 4 در قالب پروژه های کوچک مقیاس توسعه محلی در دستور کار این معاونت قرار گرفت.

او با بیان اینکه در سال گذشته حدود 22 کیلومتر از معابر منطقه 4 برای تردد شهروندان مناسب سازی شد، افزود: طبق زمانبندی و الویت گذاری ،همسان سازی پیاده روها و رفع موانع فیزیکی برای عبور شهروندان  در معابراصلی و محلی اجرا شده است.

معاون شهردار منطقه4 در ادامه به پیشرفت فیزیکی هشتاد درصدی عملیات عمرانی پیاده رو سازی بزرگراه شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: در این محور حدود 1220 متر طول پیاده روسازی درنظر گرفته شده است که با اتمام عملیات پیاده روسازی  حد فاصل خیابان شهید عبادی تا خیابان شهید حیدرخانی  به طول حدود 600 متر تکمیل و مورد استفاده  قرار می گیرد. 

پورشاسب  پیاده روسازی محور گیلان حد فاصل مترو شهید صیاد شیرازی تا  خیابان بوستان هفتم را از دیگر پروژه های در حال اجرا بیان کرد و افزود: خیابان گیلان به طول حدود  ٦٠٠ متر  از معابر اصلی ناحیه 3 است که تاکنون  حدود ١٥٠ متر از این معبر بهسازی و تا نیمه اول سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد. 

اودر پایان گفت: بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها سطح منطقه به لحاظ تاثیرگذاری در فضای ارتباط شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی در سال جاری اجرا می‌شود.