به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمدی در حاشیه این بازدید گفت: حمایت از کسب و کارهای خرد، نوپا و محلی از ماموریتهای حوزه اجتماعی شهرداری است و همواره تلاش ما براین بوده که از افرادی که می توانند ایجاد اشتغال کنند، حمایت کنیم‌ .

 او در ادامه افزود: در این راستا فضاهایی را در اختیار این افراد قرار داده ایم تا برای شهروندان نیازمند به کار، فرصت شغلی فراهم کنند. 

 شهردار منطقه خاطر نشان کرد: منطقه دارای سه مرکز اشتغال زایی بزرگ است که به صورت کارگاهی اداره می شوند. دو مرکز در محله افسریه و یک مرکز در محله رضویه فعالند که این سه مرکز در مجموع برای بیش از ۱۶۰ نفر از افراد نیازمند به کار، بانوان سرپرست خانوار یا مددجویان مرکز خدمات اجتماعی کارآفرینی کرده است. 

 محمدی یادآور شد: چندین مرکز دیگر نیز در ابعاد کوچکتر در محدوده منطقه وجود دارد که برای کسب و کارهای محلی در اختیار شهروندانی قرار گرفته که هر یک از این واحدها برای  سه تا شش نفر  کارآفرینی کرده و آنان را جذب کار کرده است. 

 براساس این گزارش، در این بازدید شهردار منطقه به همراه معاونین اجرایی از دو مرکز اشتغال زایی افسریه که در مجموع با ۹ کارگاه خیاطی در تولید کت و شلوار مردانه، پیراهن مردانه، انواع لباس کشباف و ... فعال هستند، دیدن کردند.