به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  مجتبی شکری ، شهردار منطقه ۱۳ با حضور در محل بیست و پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی در  ورزشگاه آفتاب انقلاب منطقه که به صورت زنده از شبکه ورزش صدا و سیما پخش شد، با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین فدراسیون دو و میدانی و شهرداری منطقه ۱۳ گفت: به منظور حمایت از ورزش و ورزش های مردمی و  پیرو دستور شهردار تهران و ابلاغیه سازمان‌ ورزش شهرداری تهران مبنی بر تعاملات فی ما بین مجموعه های ورزشی و شهرداری مناطق برای توانمند سازی و بهسازی آنها و بهره گیری از  فضای  آنها  به منظور ارائه خدمات ورزشی به شهروندان، ضمن انعقاد تفاهم نامه ، تلاش کردیم با اقدامات حمایتی ، گام موثری  به سهم خود در  بهسازی و آماده سازی فضاهای ورزشی برداریم  تا شاهد هر چه بهتر برگزار شدن ورزش های همگانی برای مردم عزیز مان باشیم.

او با بیان اینکه شهرداری منطقه۱۳ زیرساخت‌های مناسبی را برای ورزش ایجاد و فعالیت‌های چشمگیری در این زمینه ارائه کرده است، گفت: امیدوارم در سایه این تفاهم نامه و همکاری‌ها شاهد پیش رفت خوبی در حوزه ورزش و خدمت رسانی به شهروندان باشیم.

شکری یادآور شد: پیش از برگزاری مسابقات ، ضمن بازدید از مجموعه جهت بررسی نقاط قوت و ضعف،  طرح پاکسازی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب و پیست دو و میدانی اجرا شد.

در ادامه لوح تقدیر رئیس فدراسیون دو و میدانی به پاس خدمات حمایتی شهردار منطقه۱۳  از ورزشکاران تیم ملی دو و میدانی و ورزشکاران اعزامی به المپیک  توکیو به مجتبی شکری اهدا شد.

گفتنی است پیش از این در فروردین ماه سال جاری، شهرداری منطقه۱۳  میزبان مسابقه بزرگ دوچرخه سواری جاده، انتخابی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات المپیک ۲۰۲۱ توکیو بود.