به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه مبارک ولایت و امامت گفت: ویژه برنامه های این اعیاد خجسته با توجه به اوج گرفتن دوباره شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور رفاه و سلامت شهروندان به صورت مجازی برگزار می شود.

 او در ادامه به تشریح این برنامه ها پرداخت و افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی در فضای مجازی، انجام مراسم نورافشانی در شب عید سعید قربان و غدیر در معابر و میادین پر تردد و اصلی سطح منطقه و برپایی دعای عرفه به صورت مجازی و پخش در کانال های ارتباطی از جمله آنهاست.

 محمدی گفت: عید قربان عید سرسپردگی و بندگی انسان و  نزدیک شدن دلها به قرب الهی و رهایی از تعلقات مادی و دنیوی و از بزرگترین اعیاد اسلام است که باید آن را به بهترین شکل ممکن گرامی داشت و آن را جشن گرفت ولی با توجه به وضعیت قرمز پایتخت سعی می کنیم تا از طریق فضای مجازی شهروندان را در شور و نشاط این روز سهیم کنیم.

برپایه این گزارش؛ با هدف هویت بخشی و آذین بندی سیمای بصری شهر، پوستر، بنر های تبلیغاتی و ریسه نوری و پارچه ای در معابر و ساختمان های منطقه نصب می شود.