به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، جواد قربانی اصیل با بیان آنکه کار تکمیل و بهسازی 4 سوله از سوله های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اواسط سال 1398 به شرکت یادمان سازه واگذار شده است، از پیگیری فعالیت های اجرایی در 3 سوله در مناطق یک، 18 و 22 خبر داد و گفت: پیشرفت اقدامات اجرایی در این سوله ها به طور متوسط به مرز 85 درصد رسیده است. 

وی در تشریح جزییات عملیات اجرایی از اتمام عملیات نازک کاری در سوله مدیریت بحران اراج واقع در منطقه یک خبر داد و با علام اینکه عملیات مکانیکال و نصب تاسیسات سوله در حال انجام است، یادآور شد: اخیرا تکمیل دیوارهای پیرامونی سوله به طول 450 متر در دستور کار قرار گرفته و بدین منظور خاکبرداری و فونداسیون دیوارها در حال اجرا است. 

مدیرعامل شرکت یادمان سازه در خصوص اقدامات در حال اجرا در سوله مدیریت‌ بحران سلطانی واقع در منطقه 18 نیز با اشاره به خرابی سقف و نشت آب باران به دیواره ها و تاسیسات سوله، از تلاش برای اجرای سقف جدید طبق استاندارد سازمان پیشگیری و مدیریت بحران خبر داد.

به گفته قربانی اصیل، محور اقدامات در سوله مدیریت بحران منطقه 22، شامل تکمیل تاسیسات برقی است که مصالح مورد نیاز در این زمینه تهیه و ضمن اجرای کابل کشی در حال نصب است.