به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با بیان این مطلب گفت: با توجه به موج‌پنجم کرونا و دستورات اکید مقام معظم رهبری، رزمایش همدلی طرح شهید سلیمانی در مقابله با ویروس کرونا ویژه خانواده های کم برخوردار و خانواده های درگیر با این بیماری، با همکاری سپاه تهران بزرگ، بسیج شهید مطهری و سازمان های مردم نهاد این منطقه اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: در این رزمایش که در میدان آیینی امام حسین (ع) برگزار شد، بسیج مردمی، خیرین، سازمان های مردم نهاد با تهیه اقلام بهداشتی، خوراکی و جهیزیه و با همکاری داوطلبانه گروه جهادی پیک موتوری شهید سلیمانی با مراجعه به درب منازل نیازمندان اقدام به توزیع اقلام مذکور می‌کنند.

شهردار منطقه ۷ با بیان اینکه این رزمایش در دو‌محور معیشت و سلامت عملیاتی می شود، اضافه کرد: اقدامات اثرگذاری با همکاری شهرداری این منطقه، سپاه تهران بزرگ و خیرین محلی انجام شده که در یک بازه زمانی مشخص و در راستای کاهش تلفات و ارائه کمک های معیشتی به خانواده های کم برخوردار و درگیر بیماری، بسته های معیشتی در میان نیازمندان توزیع می شود.

حاجوی با بیان اینکه بحث معیشت و کمک های مومنانه یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری است، ابراز امیدواری کرد: با غربالگری کامل سطح‌محلات و با کمک گروه جهادی و داوطلبانه بسیج مردمی در طرح شهید قاسم سلیمانی امیدواریم بتوانیم ذره کوچکی از نیازمندی های محرومین و آسیب دیدگان کرونا را برطرف کنیم.

گفتنی است رزمایش همدلی و کمک مومنانه طرح شهید سلیمانی با حضور فرمانده سپاه تهران بزرگ، شهردار منطقه ۷ و جمعی از فرماندهان و بسیجیان سازمان های دولتی و خصوصی در میدان آیینی امام حسین (ع) برگزار شد.