به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران" مهدی پورشاسب" با بیان این خبر افزود: به منظور تردد ایمن و کم خطر شهروندان به ویژه سالمندان و افراد کم توان و زیبایی سیمای شهری، بهسازی پیاده روها و ایجاد مسیرهای مناسب برای عابران و دوچرخه سواران در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: در این طرح پیاده روهای بزرگراه شهید سلیمانی به طول حدود ١٢٠٠متر، خیابان های نظامی حدود٤٠٠ متر، خواجه عبدالله از شهید عراقی تا شریعتی به طول تقریبی ١٤٥٠ متر و خیابان وارباز در محله شمیران نو به طول حدود ١٣٠٠ متر به پایان رسیده است .

پورشاسب افزود: مرمت و پیاده روسازی شریان های اساسی منطقه از قبیل خیابان های جشنواره به طول حدودی ٦٥٠ متر، خیابان فرجام حدود ٧٠٠ متر و خیابان محمودی حدود ٤٠٠ متر در حال اجراست.

معاون شهردار منطقه 4 با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این معابر گفت: رفع مشکل تردد و عدم پیوستگی مسیر دوچرخه، همسطح کردن ، برطرف نمودن فرورفتگی و برآمدگی مسیردوچرخه ، مرمت نوار نابینایان در طول مسیر ، اجرای مسیر بساوایی در پیاده رو، مناسب سازی رمپ جهت افراد کم توان و ... در این معابر از مهمترین اقدامات صورت گرفته به شمار می رود.