به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا انارکی محمدی با اعلام این خبر گفت: این رزمایش با هدف کمک به کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا، واکسیناسیون عمومی، حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا، آگاهی بخشی، آموزش، اطلاع‌رسانی پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به عموم مردم 15 شهریور در محور شهید بقایی برگزار می شود.

به گفته او، این طرح در قالب تیم های حمایتی، نظارتی، مراقبتی از بسیجیان عضو این طرح ، با همکاری سپاه تهران و با محوریت قرارگاه عملیاتی قدر، نواحی بسیج، وزارت بهداشت و ادارات و ارگانهای خدمات رسان مناطق ۱۱ تا ۱۶ به اجرا درمی آید.

محمدی اضافه کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یک طرح مردم پایه است، که در حوزه بیماریابی و نظارت‌ها و حوزه‌های دیگر مثل توزیع بسته‌های معیشتی فعالیت‌های خوبی داشته است.

او گفت: تنها راه مقابله با کرونا و کنترل این بیماری منحوس رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که در این رزمایش درصدد هستیم تا با تداوم نقاط قوت طرح و با تلاش شبانه‌روزی و جهادی این بیماری خطرناک را که امنیت و سلامتی مردم را به خطر انداخته است ریشه کن کنیم.

شهردار منطقه در پایان افزود: شیفت دوم (بعدازظهر) مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای خاوران نیز فردا به بهره برداری می رسد تا روند واکسیناسیون شهروندان تسریع یابد.