به گزارش اکونا پرس،

این رزمایش در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تحت عنوان رسیدگی به بیماران و قطع زنجیره ی شیوع کرونا و با رمز یا اباعبدالله الحسین (ع) عصر دیروز در منطقه 15 به اجرا درآمد و در آن سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) ، دکتر زالی رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا تهران  و سردار فدوی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنرانی کردند.

سردار فدوی در این رزمایش گفت: صحنه های امروز یادآور خاطرات دوران دفاع مقدس در پایگاه مالک اشتر است. این پایگاه ۳۰۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده، امروز نیز این پایگاه در قالب رزمایش حیات بخش مقابله با کرونا و نجات جان هموطنان وارد عرصه جهادی شده است و امیدوارم خداوند متعال به بهترین شکل عنایت فرماید و  این ویروس را از سر دنیا برکند و به همه شما توفیق دهد.

این گزارش حاکیست، این طرح با هدف کمک به کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا، واکسیناسیون عمومی، حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا، آگاهی بخشی، آموزش، اطلاع‌رسانی پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به عموم مردم و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر در  منطقه ۱۵ از امروز در مناطق 11 تا 16 به اجرا در می آید.  

در این برنامه از خانواده شهدای مدافع سلامت تقدیر و شیفت دوم (بعدازظهر) مرکز واکسیناسیون فرهنگسرای خاوران نیز به بهره برداری رسید.