به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، به مناسبت بزرگداشت اربعین حسینی و ایجاد فضای مناسب برای حضور مشتاقان در این مراسم با توجه به عدم توفیق حضور در پیاده روی اربعین حسینی در سال جاری، با تدبیر شهرداری منطقه و همکاری پادگان نیروی هوایی ارتش و هیئت آئین حسینی ، دلدادگان امام حسین (ع) در مراسمی با عنوان" جای خالی ما " در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش گردهم می آیند . 

در این راستا ، شهردار منطقه 13 به اتفاق تعدادی از معاونین و مدیران با حضور در پادگان نیروی هوایی در جلسه مشترک با  فرمانده آموزش تخصص های هوایی پادگان شهید خضرایی ، هماهنگی و برنامه ریزی لازم را برای برگزاری شایسته مراسم انجام دادند.

با برنامه ریزی انجام شده ، مراسم گرامیداشت اربعین حسینی با ظرفیت تقریبی 10 هزار نفر  از اول مهر ماه به مدت پنج روز برگزار می شود و در این راستا ، اقدامات لازم از جمله برپایی غرفه های فرهنگی، ایستگاه صلواتی ، برپایی استیج  ، فعالیت های خدمات شهری قبل ، حین و بعد مراسم ، تمهیدات حمل و نقل عزاداران به داخل مجموعه، اطلاع رسانی و فضا سازی  و... انجام می شود.

در این مراسم که از پنجشنبه اول مهر ماه به مدت 4 شب از نماز مغرب برگزار می شود ، حاج اکبر مولایی پیش منبر خوانی ، حجت الاسلام کاشانی سخنرانی و میثم مطیعی مرثیه خوانی خواهد کرد . 

گفتنی است ، ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش در خیابان پیروزی ، سه راه سلیمانیه ، خیابان فجر واقع است .