به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه  با بیان مطلب فوق اظهار کرد: مرکز واکسیناسیون شرق شهرداری منطقه یک در شهرک شهید محلاتی که صفر تاصد آن محصول مجموعه شهرداری است، آماده خدمات رسانی به شهروندان شد و به زودی مرکز واکسیناسیون ولنجک نیز آماده می شود تا مشمولین تزریق واکسن بتوانند در کمترین زمان واکسینه شوند.

موسوی افزود: این مرکز با استفاده از پتانسیل های خود منطقه و با مشارکت ستاد بحران، اداره سلامت، همکاری معاونت ها و شهرداری ناحیه ۱۰ در پایگاه چند منظوره ستاد بحران شهرداری منطقه یک واقع در میدان صاحب الزمان(عج) شهرک شهید محلاتی با آماده سازی ۶ غرفه راه اندازی شده است.

شهردار منطقه یک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در عرصه مقابله با ویروس کرونا با مشارکت کلیه نهادها و حضور موثر و داوطلبانه مردم، شاهد روحیه ایثار و از خود گذشتگی و وحدت و وفاق کم نظیری هستیم که یادآور دوران پرشور دفاع مقدس است.

گفتنی است به مناسبت هفته دفاع مقدس مرکز واکسیناسیون شهدای صابرین نیز با مشارکت شهرداری منطقه یک و نیروی زمینی سپاه چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه با حضور فرماندهان نظامی، علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک و جمعی از مدیران شهری و شهروندان در محله دارآباد افتتاح شد.