به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، نصراله آبادیان در این باره توضیح داد: در راستای برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران ماده ۸۰ بند ۸  در خصوص توسعه زیر ساخت های ورزشی، از سوی اداره تربیت بدنی معاونت اجتماعی و فرهنگی زمین ورزشی چند منظوره برای استفاده بانوان و آقایان ساکن در محله های جنوبی این منطقه تجهیز و راه اندازی شد.

آبادیان افزود: با توجه به این که محله های جنوبی منطقه 11 به لحاظ سرانه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی کم برخوردار هستند؛ یک قطعه زمین به مساحت 600 متر مربع در بوستای رازی  برای رشته های ورزشی بسکتبال، والیبال و بدمینتون دایر شده است.

او با بیان این که کلاس های ورزشی رایگان در محل این زمین دایر شده است؛ ادامه داد: علاقمندان برای استفاده آموزشی و تفریحی می توانند از سرای محله خود معرفی نامه دریافت کرده و به بوستان رازی واقع در خیابان کارگر جنوبی ، میدان قزوین ، خیابان قزوین مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55405378 اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه 11 تماس بگیرند.

به گفته آبادیان زمین ورزشی مورد نظر به مساحت 600 متر مربع برای استفاده چند منظوره ورزش های بسکتبال، والیبال و بدمینتون تجهیز شده است و آکادمی های بسکتبال ، بدمینتون و والیبال به صورت رایگان از ابتدای مهرماه و به مناسبت استقبال از مهر در زمین ورزشی مذکور در دو بخش بانوان و آقایان دایر است.