به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 ، جعفر شربیانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران دراین جلسه با بیان اینکه حل مشکلات شهروندان هدف دیدارهای مردمی است، گفت: حضور شهروندان در این جلسات و طرح بدون واسطه مشکلات و مسائل باعث افزایش اعتماد به  شورای شهر و مجموعه مدیریت شهری می شود.

وی دیدارهای مردمی به جهت ارتباط رودررو با شهروندان را بسیار مهم دانست و افزود: ملاقات‌های مردمی موثرترین راهِ شناسایی مطالبات شهروندان است چرا که از این طریق ضمن احترام و تکریم ارباب رجوع، می توان در پاسخگویی به مطالبات سرعت عمل بیشتری داشت.

شربیانی، با بیان اینکه مشکلات مردم عموما مرتبط به حوزه شهرسازی است، عنوان کرد: تلاش می شود با همفکری و اهتمام ویژه، در جهت رفع چالش های پیش روی شهروندان گام های موثری برداشته شود.

عضو شورای اسلامی شهر درادامه با اشاره به اینکه منطقه 2 به لحاظ  برخورداری از مراکز تفریحی ،گردشگری،درمانی و اقتصادی یکی از مناطق  معین و کلیدی شهر تهران است ،گفت: درهمین راستا شورای ششم و مدیریت شهری  تلاش داردبا یک  برنامه مدون، بهبود خدمت رسانی و تامین  رضایت شهروندان در این منطقه را  فراهم کند. 

وی درپایان  با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه های دردست اقدام منطقه از زحمات و عملکرد  مدیریت شهری منطقه درخصوص اقدامات صورت گرفته  در حوزه خدمت رسانی به شهروندان و همچنین اجرای طرح واکسیناسیون قدردانی کرد.