به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۶؛ شهردار منطقه باتفاق سرهنگ رجبی از سپاه محمد رسول الله (ص) ، خدایار سازمان بسیج شهرداری تهران و اکبری مسئول امور ایثارگران ضمن گرامیداشت ماه مبارک ربیع‌الاول و تبریک هفته نیروی انتظامی، خانواده شهدا و جانبازان را از یادگاران پربرکت و بزرگ انقلاب دانسته و گفت: یاد و خاطره شهدا را باید همیشه زنده نگه داشت، پیشرفت و سربلندی ایران‌ اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون خون شهدا است و گرامیداشت یاد و خاطره از جان‌گذشتگی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و پاسداشت اهداف آنان وظیفه و تکلیف آحاد مردم و به‌ویژه مسئولان است.

حاج خانم خالقی پور همسر شهید جانباز و مادر سه شهید است که در منطقه ۱۶ بزرگتری میکند و دردمند بسیاری از اهالی و شهروندان است.

ایشان در این دیدار خاطراتی از حضور رهبر معظم انقلاب در منزلشان و علاقه ای که در این سالها به همرزمان فرزندانشان وجود داشته بیان داشتند.

شایان ذکر است شهید داوود خالقی پور در سال ۱۳۴۴ متولد و در سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به شهادت رسید، شهید رسول خالقی پور در سال ۱۳۴۶ متولد و در سال ۱۳۶۷ در شلمچه به شهادت رسید و شهید علیرضا خالقی پور سال ۱۳۵۰ متولد و در سال ۱۳۶۷ در شلمچه به شهادت رسید.