به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، محمد جواد رشیدی در تشریح این خبر گفت: همزمان با آغاز هفته ملی سلامت بانوان ایرانی(سبا) با توجه به رعایت اصول فاصله ایمن جمعی و لزوم ترغیب شهروندان به ماندن در خانه، سلسله وبینارهای تخصصی ویژه بانوان با رویکرد ارتقای آگاهی زنان نسبت به موضوعات سلامت محور در روزهای ۸ و ۹ آبان ماه در فضای علمی skyroom به صورت زنده در حال برگزاری است.

رشیدی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص این بیماری و ارائه راهکارهای موثر، هفته "سلامت زنان" فرصت مغتنمی شد تا مباحث مرتبط با سلامت روان و خودمراقبتی برای مقابله با کرونا ویروس به بانوان آموزش داده شود.

او ادامه داد: در این وبینارها که با حضور روان شناسان مجرب جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد؛ مباحث مهمی از جمله "زنان و مدیریت سلامت روان در بحران کرونا" و " زنان و مدیریت سلامت خانواده در بحران کرونا" آموزش داده می شود.

بر اساس این گزارش وبینار های آموزشی روزهای شنبه و یکشنبه 8 و9 آبان ساعت 15 برگزار و علاقمندان   می توانند از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/jdsbm/meeting25 به این نشست وارد شوند.