به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ،حجت الاسلام و المسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران درجمع نمازگزاران ،رسیدگی به درخواست ها و مطالبات شهروندان را از مهم ترین دغدغه های شورای شهر برشمردو گفت: برنامه ریزی  طرح های شهری مستلزم شناسایی نیازها و اولویت های محلات است  و امید می رود با برنامه ریزی صحیح، شاهد توزیع عادلانه خدمات و امکانات در محلات باشیم..

 وی با بیان اینکه نشاط و توسعه در شهر تهران، از طریق تعامل دوطرفه بین شهروندان و مدیریت شهری امکان پذیر است افزود:  بر همین اساس جلسات دیدار مردمی در مساجد با رویکرد رسیدگی به درخئواست ها و مطالبات آنها به صورت برنامه مستمر در دستور کار قرار دارد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نگهداشت شهر بیشترین مطالبه شهروندان از مدیریت شهری است،گفت: شهرداری  تلاش دارد تا با بهبود خدمت رسانی،رضایت شهروندان را تامین کند،اما انتظار می رود منتخبان و معتمدین  محلات ، شهروندان رابه به مشارکت در نگهداشت  شهر تشویق کنند .

وی افزود: شهروندان همزمان با حقوق شهروندی ،وظایفی نسبت به شهر و محیط زندگی خود دارند و این مساله باید مورد توجه قرار بگیرد .

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه  بحث جمع آوری پسماند یکی از مسائل مهم شهر  و مطالبات شهروندان است گفت: درحال حاضرجمع آوری پسماند  درچند مرحله در طول  روز ،هزینه هنگفتی را برای شهر ایجاد می کند این در حالیست که با مشارکت شهروندان ،این امکان فراهم می شود تا با  کاهش  تعداد مراحل جمع آوری پسماند ،ضمن صرفه جویی در هزینه های جاری در نگهداشت شهر، این اعتبار برای توسعه شهرهزینه شود.