به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازمدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، علی عبداله پور در مراسم بهره برداری این ساختمان گفت: راهبران قشر بسیار فهیم و زحمت کش متروی تهران هستند و نقش کلیدی را برعهده دارند.
وی با بیان اینکه در دو بعد برنامه های زیربنایی و برنامه های کوتاه مدت برای رفع دغدغه های راهبران به عنوان قشر مهم مترو فعالیت می‌کنیم افزود: کارهای زیربنایی ممکن است کمی زمانبر باشد اما به هر حال باید رهبران بدانند که هم در موارد پرسنلی و هم بهبود امکانات فیزیکی شرکت بهره برداری مترو در حال انجام کار برای آنهاست و باید صبر داشته باشند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: من به مدیران سفارش کرده ام که از اقداماتی که در کوتاه مدت می توانند، انجام دهند غفلت نکنند و خوشحالم که در مدت کوتاهی دوستان توانستند این ساختمان را مجهز کنند و تجهیزات خوبی برای راهبران جهت تسهیل کار آنها اینجا نصب کنند.
در ادامه این مراسم حشمتی مدیرارشد خط ۴ گفت: این ساختمان برای حضور ۳۰۰ راهبر خط ۴ در نظر گرفته شده است اما خبر خوب دیگری که می توانم به راهبران بدهم این است که ساختمان اصلی راهبران این خط قرار است در پایانه شهید کلاهدوز با مساحت ۱۵۰۰ متر ساخته شود و در حال حاضر پیمانکاران آن مشخص شده است.
وی افزود: این ساختمان شامل فضاهای اداری، استراحتگاه، امکانات رفاهی ،حفاظتی و تجهیزات هوشمند شامل نمایشگرهای میمیک پنل ترافیکی خط چهار ، نرم افزار لوحه حرکت قطار، تجهیزات بی سیم، ارتباط با شبکه مترو و برقراری تلفن IP است.
در پایان این مراسم مهندس عبداله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اهدای لوح از تعدادی از راهبران و پرسنل دست اندرکار ساخت این ساختمان تقدیر کرد.