به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، شهردار منطقه به همراه معاونین اجرایی و مدیران ستادی  از پروژه های مهم در حال اجرا شامل بزرگراه شهید نجفی رستگار و پل های ثامن،  بزرگراه شهید شوشتری، سرای محله کیانشهر شمالی،  مجموعه ورزشی مظاهری  و سوله محله مسعودیه بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات انجام شده و مراحل پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

سیدمهدی صباغ در این بازدید اظهار امیدواری کرد: پروژه های منطقه ای  با در نظر گرفتن شاخص های کیفی ، هر چه سریعتر تکمیل و در اختیار شهروندان منطقه قرار گیرد. 

این گزارش حاکیست، بازسازی و بهسازی ساختمان سه طبقه سرای محله کیانشهرشمالی و مجموعه ورزشی مظاهری و سوله بحران مسعودیه در مراحل پایانی خود قرار دارد و با تکمیل تاسیسات و زیرساخت مورد بهر برداری قرار می گیرد.

شایان ذکر  است، فاز سوم پروژه فرامنطقه ای بزرگراه شهید نجفی رستگار که شامل ساخت دو پل در انتهای شرقی بزرگراه است، در حال اجراست. ماموریت شهرداری منطقه 15در این طرح؛ تملک و آزاد سازی معارضین این بزرگراه بود و اکنون به سرانجام رشیده است.  

براساس این گزارش، بزرگراه شهید شوشتری نیز از دیگر پروژه های فرامنطقه ای بود که برای تعیین تلکلیف این پروژه مورد بازدید قرار گرفت این پروژه نیز توسط سازمان عمرانی معاونت فنی و عمران شهرداری تهران در حال اجراست.