به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته بسیج با حضور دکتر علی‌احمدی شهردار منطقه ۱۳، سرگرد اورکی فرمانده بسیج ناحیه کمیل در ساختمان ستادی شهرداری منطقه ۱۳ برگزار شد. 

در این جلسه ضمن بررسی عملکرد طرح و برنامه ها،  با توجه در پیش بودن هفته بسیج ، برنامه‌ریزی و هماهنگی برای گرامیداشت این هفته در منطقه۱۳ انجام شد.

شهردار منطقه ۱۳ در این جلسه هفته بسیج را، هفته بزرگداشت ارزش های اسلامی و انقلابی دانست و افزود: گرامیداشت این هفته بزرگداشت جانفشانى‌هایى است که براى سربلندى این سرزمین صورت گرفته است.

او در عین حال بر تعامل و همکاری دو حوزه در راستای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و نشر ارزش‌های اسلامی و اخلاقی تاکید کرد و ادامه داد :برنامه های منطقه 13 با رویکرد معرفی فرهنگ بسیج ویژه احاد مختلف جامعه با رعایت دقیق پروتکل ها اجرایی می شود .

دکتر علی احمدی در خصوص برنامه های حوزه بسیج منطقه گفت : طرح برکت علوی با رویکرد حل مشکلات معیشتی شهروندان در محلات سیزده گانه آغاز شده و تا پایان هفته بسیج ادامه دارد .

به گفته شهردار منطقه ، مشارکت در آیین افتتاح نصب 3 هزار تمثال شهید در سطح شهر تهران ، تجدید میثاق با شهیدان ، اهدا گل به کارکنان در هفته بسیج ، برگزاری مسابقات مجازی ویژه هفته بسیج با محوریت مکتب حاج قاسم سلیمانی و گام دوم انقلاب و نشست هم اندیشی اعضای شورای بسیج از دیگر اقدامات منطقه 13 به مناسبت هفته بسیج برشمرد. 

همچنین در این جلسه مقرر شد با مشارکت شهرداری منطقه 13 ، ویژه برنامه های فرهنگی در قالب برپایی استیج در تعدادی از بوستان های منتخب و شاخص اجرایی شود .