به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، مهدی رویان فرمانده حوزه بسیج منطقه با اشاره به اینکه بیش از ۹۰درصد پرسنل شهرداری منطقه ۶ عضو بسیج هستند، بیان کرد: نتیجه این امر گسترش وفاق و همدلی در بین پرسنل و ایجاد روحیه کارِ گروهی است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه به تشریح این ویژه برنامه ها پرداخت و افزود: برگزاری مسابقه های مجازی  با محوریت مکتب حاج قاسم سلیمانی،فراخوان و تجلیل از اعضا گردان عاشورا  و الزهرا(س) در دیدار با شهردار تهران،،تجلیل از مدافعین سلامت و بسیجیان داوطلب در طرح واکسیناسیون ،تکریم از خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، آئین غبار روبی مزار شهدای گمنام منطقه توسط پایگاه ها و مراسم تجلیل از فرماندهان و بسیجیان  نمونه با حضور شهردار منطقه از جمله این برنامه ها است.

رویان  افزود: در همین راستا  چهارمین مرحله طرح برکت علوی در راستای تأکید رهبر معظم انقلاب (مدظله) مبنی بر ضرورت ایجاد طرح مواسات و کمک مؤمنانه همزمان با  هفته گرامیداشت بسیج  برای یاری‌ رساندن به اقشار آسیب پذیر  اجرا می‌شود.

رویان   ، نصب و تعویض  تمثال شهدا در سطح منطقه ، فضاسازی محیطی و تبلیغی ،اکران بنرهای هفته بسیج ، تجدید میثاق با امام راحل (ره)،غبارروبی مزار شهدای بهشت زهرا(س) ،بازدید از نمایشگاه فعالیت های سازمان بسیج شهرداری تهران را از دیگر برنامه های هفته بسیج مستضعفین عنوان کرد.

فرمانده بسیج منطقه۶  در خصوص  مرمت خانه های خانواده های معظم شهدا اشاره کرد و گفت: به منظور تجلیل از خانواده های معظم شهدا و خدمات رسانی به آنها، منازل فرسوده آنها نیز بازسازی می شود.