به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، سید محمد موسوی در این باره گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک این منطقه با احصاء نیاز های ترافیکی معابر و بررسی های کارشناسی، پنج سرفصل را در برنامه کاری خود برای اجرا در طرح" تحول در نگهداشت شهر" قرار داده است.

موسوی افزود: هرس درختانی که مانع دید المان های ترافیکی می شوند، آشکار سازی و شستشوی المان های ترافیکی، رفع نقص، تکمیل و نوسازی تجهیزات ترافیکی، مناسب سازی مسیرهای تردد عابرین، مرمت سرپناه ایستگاه های اتوبوس در معابر و خیابان های اصلی و فرعی از اقدامات ترافیکی این طرح در سطح منطقه است.

شهردار منطقه 11 ادامه داد: طی دو هفته گذشته هرس درختان در خیابان های جمهوری، شوش، وحدت اسلامی، کارگر، ابراهیمی و امام خمینی (ره) انجام شده است. همچنین آشکار سازی و شستشوی المان های ترافیکی در خیابان های جمهوری، ولی عصر (عج) ، معیری و میدان منیریه به پایان رسید.

او همچنین رفع نقص، تکمیل و نوسازی تجهیزات ترافیکی را از جمله پر کارترین موضوعات ترافیکی منطقه عنوان کرد که در این مدت انجام شده و شامل مرمت سرعت گیر، خشکه چینی، نصب ، مرمت، اصلاح زاویه و تعویض بشکه های ایمنی ، نصب اسپیسر گاردریل، نصب و مرمت استوانه های ایمنی، مرمت پایه های گاردریل، اصلاح زاویه، مرمت ، تعویض ، تجمیع و نصب تابلوهای ترافیکی می شود.

موسوی همچنین در باره مناسب سازی مسیرهای تردد عابرین از نصب یک مورد دریچه در خیابان شوش غربی  خبر داد و در توضیح اقدامات انجام شده برای مرمت سرپناه ایستگاه های اتوبوس گفت: تأمین روشنایی، مرمت صندلی، تهیه و نصب ورق آجدار، نصب و یا جمع آوری سرپناه و نصب شیشه سکوریت در خیابان های مولوی ، میدان منیریه و جمهوری انجام شد.

به گفته شهردار منطقه 11 اقدامات طرح تحول در نگهداشت شهر بر اساس برنامه تا 22دی ماه ادامه خواهد یافت.