به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، در قالب اجرای طرح "دوشنبه های پاسخگویی" سومین جلسه ملاقات مردمی حسین کاشانی پور شهردار منطقه۲۱ با شهروندان و صاحبین صنایع در سال۱۴۰۰، با "رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی" در بیست و نهم آذر ماه برگزار شد.

حسین کاشانی پور شهردار منطقه۲۱ در این دیدار شنونده درخواست ها و مشکلات شهروندان و صاحبین صنایع در حوزه شهرسازی و معماری بود و درخصوص رفع مسائل و مشکلات مطروحه، دستوراتی جهت مساعدت صادر کرد.

وی در این دیدار مردمی گفت: اگر چرخ تولید بچرخد، اشتغال ایجاد شود و روند تولید پررونق گردد؛ شعار سال۱۴۰۰ که "رونق تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" می باشد به صورت عینی و عملی محقق خواهد شد.

کاشانی پور تاکید کرد: همکاران ما در حوزه های مختلف مجموعه مدیریت شهری منطقه۲۱، با کمال میل خواسته‌های به حق شما مراجعین را دریافت می‌کنند و در چارچوب وظایف قانونی شان پیگیری و برطرف خواهند کرد.

لازم به ذکر است؛ به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت ملاحظات مربوط به طرح فاصله گذاری اجتماعی، شهروندان پایتخت می توانند برای اخذ وقت ملاقات مردمی و ثبت درخواست خود به سامانه publicmeeting.tehran.ir و همچنین اداره روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱ مراجعه نمایند.