به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، حسین کاشانی پور شهردار این منطقه در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه گفت: در گفته ای منسوب به حضرت فاطمه زهرا(س) می خوانیم که ایشان فرموده، پیرو ما آن کسی است که از ما تبعیت کند . از همین فرمایش گهربار استفاده می شود که ما باید به زندگی خود رنگ رفتار فاطمی بزنیم .

وی ادامه داد: در کلام پیامبر اعظم ( ص ) است که خداوند هر صاحب حرفه ای را که امانتدار است، دوست می دارد. خداوند متعال فارغ از جایگاه اجتماعی افراد و شئونات مرسوم زمان، هر بنده ای را که در انجام کار خود امین و درستکار باشد، مورد محبت ویژه قرار می دهد.

کاشانی پور اظهار داشت: با نظم و درستکاری زندگی ها زیباتر می شود. رانندگان خدوم در حوزه های تاکسیرانی و اتوبوسرانی، همچنین موتورسواران قانونمدار؛ چهره شهر و زندگی شهری را با رعایت قوانین ترافیکی زیباتر و دلنشین تر می کنند.

شهردار منطقه۲۱ تاکید کرد: حتی یک پارک ساده در کنار خیابان نیز اگر به صورت اصولی و رعایت فاصله استاندارد انجام پذیرد بدون شک جلوه خودخواهی کنار نرفته و همه خواهی به تصویر کشیده می شود.

وی افزود: بنا به فرموده امام علی(ع) مبنی بر "اوصیکم بتقوی الله و نظم امرکم، برقراری نظم در تمامی امور" به ما توصیه شده است. هرچه در عبور و مرورها نظم بیشتری حاکم باشد، زندگی با جریان بهتری طی خواهد شد.