به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه15، سیداحمد علوی در این دیدار با تاکید بر اینکه در کنار تعریف بودجه برای کارهای عمرانی؛ از کارهای کوچک محلی غافل نیستیم، بر بهره مندی شهروندان هر محله از امکانات ورزشی محل تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مشکل اساسی ما در بافت فرسوده طرح تفصیلی تهران است، اظهار کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده در زمینهای خالی در بافت فرسوده، نیاز به بازنگری برای افزایش تعداد طبقات در ساخت و سازهای محدوده برای ایجاد رغبت برای مردم است که در این ارتباط با معاون شهرسازی شهرداری تهران مذاکراتی انجام شده است.

بنابراین گزارش،صباغ شهردار منطقه نیز در این دیدار به تعطیلی ۱۰۰ واحد صنفی غیرمجاز بازیافت در منطقه اشاره کرد و افزود: این اتفاق خوب با هدف برقراری امنیت در محله انجام شد و پیش نیازی برای جمع آوری معتادان بود که با خرید و فروش ضایعات ارتزاق می کردند.

او در ادامه افزود: ساماندهی سدمعبر وانتی ها نیز با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ انجام می‌شود و روز بازاری برای ساماندهی آنها پیش‌بینی شده که افراد می توانند با ثبت نام در ساماندهی منطقه و با تایید امام جماعت و بسیج محل در روز بازارهای منطقه مستقر شوند. 

صباغ در ارتباط با معضل معتادان متجاهر یادآور شد: شهرداری تهران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی ، با هماهنگی مدیران ارشد بهزیستی، ستاد مبارزه با مواد مخدر ، پلیس مبارزه با مواد مخدر، وزارت کشور  و دستگاه قضایی قرار است  در خصوص جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر اقدام نماید .

شهردار منطقه همچنین از رفع مشکل ترافیکی خیابان رضایی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با پی گیری های انجام  شده، کارگاه از خیابان جمع آوری و تنها در پیاده رو فعال خواهد بود و بدین ترتیب محور به حالت اولیه برگشته و با دوطرفه شدن آن، تردد به سهولت انجام و مشکل ترافیکی شهروندان رفع خواهد شد‌.

این گزارش حاکیست، عضو شورا، شهردار منطقه، معاونین و مدیران حاضر در مسجد نبوی در ادامه به بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات مطروحه از سوی امام جماعت و شهروندان نظیر کمبود امکانات تفریحی و ورزشی، تبدیل شدن فضاهای خالی در بافت فرسوده به محل تجمع معتادان، مشکلات مجتمع امام رضا( ع) ، بهره مندی شهروندان محل از مجموعه ورزشی شهید عزیزی، برنامه ریزی مناسب برای بهره مندی از ظرفیت مجموعه های شیرین دخت و خاتون و رسیدگی به مشکلات بوستان ولیعصر(عج) پرداختند.