به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه15، سید مهدی صباغ ضمن عرض تسلیت فرارسیدن شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: پیکر مطهر دو شهید گمنام جمعه 17 دی مصادف با شهادت حضرت فاطمه (س)، با حضور مردم مومن و  ولایتمدار این منطقه از میدان خراسان تشییع و در بوستان ولیعصر(عج)  این منطقه آرام می گیرد.

او به مراسم تشییع اشاره کرد و گفت: این مراسم از ساعت 9 صبح با مداحی و مرثیه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام  از میدان خراسان آغاز و سپس  پیکر شهدا بر دوش جمعی از مسئولین لشکری و کشوری، خانواده معظم شهدا و مردم ولایی از خیابان 17 شهریور، خیابان طیب به سمت بوستان ولیعصر(عج)  تشییع خواهد شد.

صباغ افزود:  مراسم وداع با پیکر این شهدای والامقام شب جمعه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد حسینی محله ولیعصر(عج ) و انصار الحجت با قرائت زیارت عاشورا، مراسم مدیحه سرایی و روضه خوانی بمنظور پاسداشت مقام شامخ شهدا و سوگواری دخت نبی اکرم (ص)برگزار می شود.

شایان ذکر است، مراسم شام غریبان این دو شهید سرافراز نیز با حضور مسئولین، خانواده معظم شهدا و مردم مومن و ولایی بر سر مزارشان در بوستان ولیعصر(عج) برپا می شود.