به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران " اسماعیل قضاتلو" بابیان این مطلب افزود: با توجه به دستور شهردار محترم تهران مبنی بر اجرای طرح جمع آوری آسیب دیدگان اجتماعی و معتادان متجاهر و ساماندهی اماکن رها شده و بی دفاع شهر ، این مهم در منطقه 4 در حال اجرا می باشد.

او با اشاره به اینکه احصاء محل های آسیب پذیر و کم برخوردار منطقه در اولویت اجرای این طرح قرار دارد گفت: در ابتدا این طرح در محله های کم برخوردار  گلشن ، شمیران نو ، لویزان وحکیمیه و نقاط نا ایمن منطقه اجرایی می شود و تا کنون 124 نقطه بی دفاع شهری شناسایی شده است.

معاون شهردار منطقه 4 افزود: این طرح  باهمکاری نهادهای مسئول اعم از پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ و ناحیه مقاومت بسیج کربلا اجرا می شود و افراد آسیب دیده و بی خانمان جمع آوری و به مراکز تعیین شده جهت بازپروی منتقل می شوند.

قضاتلو در پایان خاطرنشان کرد : تا کنون طرح جمع آوری و ساماندهی بی خانمان در بزرگراه امام علی (ع) ، محدوده بوستان جنگلی لویزان و زیر پل بنی هاشم با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر ،پلیس راهور ،گشت فوریتهای سازمان رفاه ،خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران انجام شده است و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.