به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، قدرت‌اله محمدی در نشست خود با شهردار منطقه ۱۴ و اعضای انجمن بازار گل شهید محلاتی به ظرفیت این بازار در رونق اقتصاد شهری و گردشگری اشاره کرد و  گفت: ساماندهی  و رفع نقایص در برپایی بازار گل می‌تواند به شناساندن درست و جلب نظر عموم بیانجامد. 

وی با بیان که محل فعلی بازار گل شهیدمحلاتی مشکلات ترافیکی را ایجاد کرده است، افزود: پیشنهاد ما توزیع بازار گل در ۴ نقطه از تهران است که به خدمات بهتر و سهولت دسترسی شهروندان منجر می‌شود. 

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  ادامه داد: اتوبان شهید بابایی، بوستان ولایت، مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی و بهشت زهرا نقاط پیشنهادی ماست چراکه به دلیل فضای مناسب این مناطق ،حجم مراجعات باعث گره ترافیکی نمی شود. 

محمدی با تاکید بر لزوم افزایش ملاحظات ایمنی در بازار گل شهید محلاتی بیان کرد: باید نماینده ای از این بازار به سازمان آتش‌نشانی معرفی شود و امکانات حفظ ایمنی همچون لوازم اطفای حریق برای تمام  واحدهای مستقر ضروری باشد.

وی در پایان تاکید کرد: بازار گل شهید محلاتی نیاز به ساماندهی دارد و در اولین قدم باید توزیع در سطح شهر و ارتقای امکانات ایمنی را در دستور کار قرار داد.