به گزارش اکونا پرس،

به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ مهدی شایسته اصل در حاشیه این بازدید گفت: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در جهت حمایت از جوانان خلاق و مبتکر ایرانی آمادگی دارد تا گذرگاه‌های فرهنگی را جهت نمایش و عرضه این توانمندی‌ها در اختیار علاقه‌مندان به تولید محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های خلاق قرار دهد.
وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه توانمندی‌های جوانان مبتکر و آخرین دستاوردهای دانش‌بنیان معرفی و عرضه شد افزود: صنایع نرم و خلاق در جامعه ایران، ظرفیتی سرشار و شکوفاست و باید مورد حمایت قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در پایان خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های خلاق، خانه‌های خلاق و نوآوری و شرکت‌های دانش‌بنیان در ۴۴ غرفه دستاوردهای جدید و خلاقانه خود را در زمینه نرم‌افزار و محصولات مرتبط با آن عرضه کرده اند.
گفتنی است، تمامی شهروندان و مسافران شهر زیرزمینی می‌توانند تا ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ با حضور در ایوان انتظار ایستگاه متروی میدان حضرت ولی‌عصر (عج) از دستاوردهای ارائه شده در این نمایشگاه که با همکاری و مشارکت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برپا شده است دیدن کنند.