به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، سید مهدی صباغ گفت: به منظور انجام مطلوب کارها سعی می کنیم از تجارب، مهارت و توانایی همکاران در برنامه ریزی برای سال جدید بهره مند شویم.

به گفته او؛ در این راستا جلسات برنامه ریزی  با عنوان « دورنمای اعتبارات اجرای 1401» با حضور روسای ادارات از حوزه معاونت فنی و عمران آغاز شد تا از نظرات آنها برای برنامه ریزی پروژه ها در سال جدید بهره مند شویم.

صباغ افزود: در این مسیر با بهره مندی از توانایی های همکاران و حمایت از مسئولیت های جمعی سعی می کنیم به سمت اهداف متعالی حرکت کرده و خدمات رسانی به شهروندان را نیز افزایش داده و رضایتمندی بیشتری نیز داشته باشیم.

او اضافه کرد: سال گذشته به همت همکارانم اقدامات مثبتی در همه حوزه های کاری انجام شده و امسال تلاش می کنیم تا با ایجاد بینش مشترک بین پرسنل و سازمان، جهت گیری های خود را مشخص کرده و موجب کارآمدی، ارتقاء و تعالی بیشتر سازمان شویم.

برپایه این گزارش؛ در نخستین جلسه « دورنمای اعتبارات اجرای 1401» حوزه تخصصی فنی و عمران مورد بررسی قرار گرفت و در آن مواردی نظیر طراحی ورودی و خروجی های بزرگراه شهید نجفی رستگار، راه اندازی روشنایی بزرگراه امام رضا(ع)، طرح بزرگراه شهید شوشتری، تکمیل پارکینگ مقابل امام زاده سیده ملک خاتون(س)، و طرح اجرایی کلانتری اتابک  مطرح و همچنین گزارش مصوبات بازدید میدانی محلات صورت گرفته در سال گذشته مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.