به گزارش اکونا پرس،

به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: هم‌زمان با برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی در سراسر کشور، بخش نمایش خیابانی این برنامه به میزبانی مترو تهران در حال اجرا است. 
سید محمد نقیب افزود: این کار با هدف معرفی و اجرای نمایش‌های برتر در گذرگاه‌های فرهنگی مترو و با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه ایستگاه متروی تئاترشهر به مدت دو روز محل اجرای نقالی، پرده‌خوانی و نمایش‌های خیابانی با موضوعات مذهبی و انقلاب اسلامی است گفت: نمایش‌های هفته هنر انقلاب اسلامی از دیروز(دوشنبه ۲۲فروردین) آغاز شده است و این نمایش ها امروز از ساعت ۱۶ تا ۱۹ اجرا می شود.
نقیب هم‌چنین به اجرای نمایش میدانی "بر آستان جانان" با همکاری و مشارکت فرهنگسرای مترو اشاره کرد و گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایش میدانی با عنوان " بر آستان جانان" در ایوان انتظار میدان حضرت ولی‌عصر(عج) توسط گروه‌های هنری به روی صحنه می‌رود. این نمایش نیز روز چهارشنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ تا ۱۵ برای مسافران ایستگاه متروی میدان حضرت ولی‌عصر(عج) اجرا می‌گردد.