به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، مهدی عباسی در شصت و دومین جلسه شورا، تصریح کرد: باغ گیاه شناسی یک میراث طبیعی و ملی است که باید از آن صیانت کنیم و توقع می رود که شهرداری منطقه 22 در خصوص ساخت مجتمع مسکونی در کنار باغ گیاه شناسی تدبیر کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه ضمن تبریک هفته سلامت، طی تذکری درخصوص ساختمان های ناایمن شهر تهران با اشاره به اینکه 129 ساختمان بسیار پر خطر تهران وجود دارد که اولویت شماره یک محسوب می شوند گفت: توقع می رود که شهرداری به صورت ویژه با اقدام و ورودی که دادستانی و قوه قضاییه انجام داده اند، بر اساس قوانین اقدام کند.

او همچنین درخصوص گودهای رها شده گفت: گودهای رها شده چندسالی است که بلاتکلیف مانده اند و باید تعیین تکلیف شوند، چرا که پایداری گود مدت زمانی دارد و اگر از زمانی بگذرد می تواند خطرساز باشد، بویژه گود برج میلاد که تسریع در رسیدگی به آن را خواستاریم.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی درخصوص تاورکرین ها هم گفت: از شهرداری توقع می رود در راستای نظام پایش و کنترل و استانداردسازی تاورین کرین ها عمل کند.

عباسی در پایان متذکر شد: با توجه به تنش های آبی، ضرورت بازچرخانی آب در سطح شهر تهران وجود دارد، لذا تقاضا دارم الزامی برای شهرداری صورت بگیرد تا لایحه ای در این خصوص ارائه کند.