به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، این رزمایش با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله، سیدمهدی صباغ شهردار منطقه ۱۵، سرهنگ مغروری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر، فصیحی رئیس بنیاد شهید، سرهنگ جلینی سرکلانتر پایگاه ششم و مسئولان قرارگاه جهادی منطقه ۱۵ و با همکاری ناحیه مالک اشتر، شهرداری منطقه ۱۵، بهداشت جنوب شرق از تاریخ ۱۸ اردیبهشت آغاز و به مدت ده روز به اجرا در می آید.

بنابراین گزارش، سردار حسن زاده در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر و حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید گفت: امروز مسئولین ما تلاش ویژه ای دارند و شهرداری تهران، بسیج و سپاه و ... پای کار محرومیت زدایی از محلات هستند.

وی در ادامه ضمن تشکر از شهردار تهران و شهردار منطقه که به صورت جهادی پیگیر کار هستند، افزود: ادارات آب، برق و گاز و تمام دستگاه های خدمات رسان به مدت ده روز پای کار هستند تا دوشادوش هم برای این مردم کار کنند.

سردار حسن زاده اظهار امیدواری کرد: طی یکی دو سال آینده به نقطه مطلوبی برسیم که این محلات قدیمی و به نام تهران؛ اثری از محرومیت و کم برخورداری نداشته باشند.

 فرمانده سپاه محمد رسول الله در ادامه ضمن دعوت از مردم محله برای همکاری با مسئولان در این طرح جهادی  خاطر نشان کرد: اردوهای خوبی در این ده روز برای جوانان تدارک دیده شده و 

 برادر عزیزمان آقای حسین زاده به عنوان بسیجی جهادی کار ارزشمندی را در قرارگاه شهید اسدالهی شروع کرده اند که باید این قرارگاه تحویل مسجد و مردم محله شود تا خودشان کارهای رفاهی خود را انجام دهند و در مراسم اختتامیه رزمایش به مردم گزارش کار داده شود. 

برپایه این گزارش، سیدمهدی صباغ شهردار منطقه هدف از گردهم آمدن دستگاههای مختلف خدمات رسان در محله شهید مظاهری را انجام کار جهادی در این محله و ارائه خدمات مناسب جهت بهتر شدن وضعیت این محله برشمرد و گفت: همکاران ما در حوزه های مختلف خدمات شهری، عمران، ترافیک و ... طرح های خود را آماده کرده اند تا با تمرکز تمامی امکانات به مدت ده روز در این محله خدمات ویژه ای انجام دهند.

وی در ادامه یادآور شد: اخیرا مجموعه ورزشی شهید مظاهری را با شش سالن خوب چند منظوره توپی، رزمی و بدنسازی در این محله با حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه افتتاح کرده و در اختیار شهروندان قرار دادیم. 

شهردار منطقه با تاکید براینکه هر فرصتی را برای ارائه خدمات به مردم شریف این منطقه غنیمت می شماریم، اظهار امیدواری کرد: بتوانیم در کنار سایر دستگاههای خدمات‌رسان انجام وظیفه کرده و در جهت رفع مشکلات و کمبودهای محلات گام برداریم.

این گزارش‌ حاکیست، مسئولان حاضر در حاشیه مراسم افتتاحیه با حضور در یادمان شهدای محله مظاهری، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

شایان ذکر است، اکیپ های خودرویی عملیات شامل خودروهای خدمات شهری، شهربان، بسیج، سپاه، آمبولانس و ... در محل مراسم مستقر بودند که بلافاصله بعد از مراسم افتتاحیه، به محل های عملیاتی اعزام و فعالیت خود را آغاز کردند.