به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، مهدی صالحی، شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: در آستانه  سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بهسازی و آماده کردن محوطه پیش بینی شده جهت برپایی ایستگاه های فرهنگی و صلواتی و پذیرایی از زائرین پیش بینی و در حال انجام است.

وی با بیان این که شرایط لازم برای حضور زائران با اجرای اقدامات وارائه خدمات بهینه در پهنه تعیین شده مرقد امام (ره)در بخش خدمات شهری و محیط زیست فراهم شده است، افزود: بدین منظور با استقرار اکیپ ویژه در محل ، طرحمحوطه سازی، نظافت ،پاکیزه سازی ،جمع آوری پسماند و آماده سازی پهنه انجام  و تا پایان مراسم خدمات به زائران ارائه می شود..

شهردار منطقه2 با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه رفت و روب و پاکسازی محوطه‌های حرم مطهر نیز اظهار کرد: نظافت، رفت و روب، علف کشی، حمل زباله، ضایعات، خاک و نخاله در این پهنه صورت گرفته است.

به گفته صالحی برپایی پردیس فرهنگی ، نمایشگاه عکس دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علم و فناورانه، اجرای برنامه‌های فرهنگی  و مذهبی و....... از دیگر اقدامات پیش بینی شده است که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی اجرا می شود.