به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی  شهرداری منطقه 4، " عبدالمطلب توجهی" با اعلام این خبر گفت: به منظور شناسایی معابر و گذرهای فاقد ایمنی و خطرساز  و خطر  افتادن سنگهای دیواره های قدیمی و حادثه ساز بودن آن،  احداث دیوار حائل سنگی به طول 300متر طول(به حجم 2500مترمکعب) در مجموعه تلو خیابان اندیشه در دستور کار قرار گرفت.

 او با بیان اینکه این عملیات از ابتدای اردیبهشت  ماه آغاز شده افزود: با توجه به وضعیت نامناسب  این معبر و درخواست شهروندان عملیات  احداث دیوارحائل سنگی شروع شده و تا کنون حدود 300 متر مکعب آن به اتمام رسیده است.

 معاون شهردار منطقه 4 با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این معبر گفت: عملیات خاکبرداری، پی کنی، سنگ چینی ، نماکاری و بندکشی  از جمله اقدامات صورت گرفته در این خیابان خواهدبود وپیش بنی می شود  با تلاش همکاران وکارگران پر تلاش این حوزه دیوار سنگی این معبر تا پایان مرداد ماه به اتمام برسد.

توجهی در ادامه از احداث دیوار آجری در محوطه اسکان کارگری خیابان کرد خبر داد و گفت:این دیوار به منظور جداسازی  به طول 40  مترطول  در محوطه بین ساختمان اسکان کارگری و سرای محله مجیدیه،شمس آباد آغاز بکار شده است و پس از بلوک چینی،سیمان کاری و سنگ کاری ابتدای تیرماه به پایان می رسد.