به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه۱۶؛ سید مرتضی روحانی شهردار منطقه به همراه معاونین و مدیران و ... ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های در حال اجرا؛ جهت رفع برخی مشکلات و موانع پیش روی اجرای این طرح ها دستورات لازم را در محل صادر نمود.

شهردار منطقه در مسیر این بازدید از آخرین وضعیت احداث مجموعه ورزشی شهربانو، ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری و تامین روشنایی، ایمن سازی شبکه معابر شریانی بزرگراه دشت آزادگان و یارجانی، احداث بوستان در محله جوادیه،  بهسازی و آرام سازی خیابان میثاق، ساماندهی محدوده باربری‌ها، بهسازی نهر روباز خیابان فداییان، جمع آوری آب‌های سطحی خیابان ابریشم، بهسازی و آماده سازی زمین ورزشی سهند، احداث و تجهیز زمین چمن مصنوعی پارک اندیشه، احداث ساختمان مادر و کودک، بازسازی زمین چمن شهید مطهری، مطالعه طراحی و احداث تصفیه خانه، اصلاح دوربرگردان شرق به شرق خیابان ابریشم، اصلاح هندسی و رفیوژ خیابان سرلک، احداث زمین بازی کودکان خیابان احمد مسیح، کیفی سازی، نمازخانه پایانه تاکسیرانی، تعریض بزرگراه آزادگان غرب به شرق و بالعکس محدوده پل معراج و تعمیر و بازسازی آبنمای میدان وصال و ... بازدید و دستورات لازم در این خصوص را صادر کرد.

در پایان شهروندان مشکلات و معضلات موجود در محل سکونت خود را از نزدیک با  شهردار در میان گذاشتند و ایشان نیز جهت برطرف کردن این مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن قول مساعد داد.