به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2،حمید رضا رنجبر،معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه  اعلام کرد؛ براساس برنامه ریزی صورت گرفته پخش 30 هزارتن آسفالت در شبکه معابر شهری در دستور کار منطقه قرار دارد که این طرح از ابتدای سال آغاز شده و تا  زمان فصل برودت و سرمای هوا ادامه دارد .

وی بابیان اینکه درمرحله نخست  معابر اصلی منطقه  بهسازی و ساماندهی می شود افزود: درحال خیابان های پاکنژاد ،سرو ،علامه طباطبایی،بلوار مدیریت  و.... از جمله معابر آسفالت شده است که دراین طرح بیش از 6300 تن آسفالت پخش شد.

  وی افزود:هم‌سطح سازی خیابان‌ها با لکه گیری چاله‌ها و مرمت نوارهای حفاری و سپس روکش اساسی برای خیابان‌های اصلی و شریانی درجه یک، از جمله اقداماتی است که در اولویت طرح‌های عمرانی منطقه قرار دارد.

رنجبر ارتقای ایمنی،بهبود کارکرد معابر شهری و تسهیل در تردد شهروندان را از جمله اهداف این طرح برشمرد و گفت: در مرحله دوم طرح بهسازی و آسفالت معابر فرعی انجام می شود.

معاون فنی و عمرانی منطقه اظهار داشت: مرمت 3 هزار متر طول از جداول و انهار از دیگر اقدامات عمرانی پیش بینی شده در سالجاری است که این اقدامات در حال حاضر در نواحی 1،8و9 اجرا شد.