به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدحسن رجبی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: امروز حقوق بشر به همه ی دولت ها و ملت ها حکم می کند که صف واحدی را در مقابل زورگویی های آمریکا و صهیونیست های مسلط برآمریکا و دولت آمریکا تشکیل بدهد. ملت ایران در این میانه از همه ملت ها صریحتر و شجاع تر است .

به گفته او؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 فرصت را مغتنم شمرده، با توجه به سیاست ها و رویکردهای جدید مدیریت شهری،  همزمان با " هفته بازخوانی وافشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی" ویژه برنامه های فرهنگی را با هدف معرفی جنایات سیاه رژیم صهیونیستی و آمریکای جهانخوار با عنوان شعار "حقوق بشر آمریکایی؛ ترور، تحریم و توحش»  برای استفاده و آگاهی عموم شهروندان تا 12 تیر ماه در محلات برگزار می شود.

رجبی به تشریح برنامه های این هفته اشاره کرد و گفت: برپایی نمایشگاه کتاب، عکس، پوستر، کاریکاتور مرتبط با موضوع دستورالعمل در مساجد، پایگاه های بسیج، سرای محلات و سایر مراکز فرهنگی در 5 نقطه از منطقه و برگزاری جلسات نشست های پرسش  و پاسخ و بصیرت افزایی و معرفت افزایی با دعوت از اندیشمندان و فرهیختگان آشنا به حقوق اسلامی در مساجد ، پایگاه های بسیج، سرای محلات  از جمله این برنامه هاست.

او افزود:  برپایی نشست شعر خوانی و خاطره گویی مرتبط با موضوعات عنوان شده این هفته ، معرفی و اکران فیلم های سینمایی و مستند مرتبط با موضوع در مساجد، پایگاه های بسیج، سرای محلات و سایر مراکز فرهنگی در 5 نقطه پرتردد منطقه ، برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 17 هزار شهید ترور با دعوت از خانواده های شهدای معظم ترور جهت روایتگری و بیان خاطره ها در مساجد و... همراه با برگزاری مراسم دعا و شکرگزاری و پرداختن به شخصیت و منش فردی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و نقش بی بدیل و تاثیر گذار ایشان در معادلات جهانی و اقتدار داخلی در محلات از سایر این برنامه هاست.

این گزارش می افزاید؛ با هدف هویت بخشی سیمای بصری آذین بندی و بنر های تبلیغاتی به مناسبت «هفته بازخوانی و افشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی» این تهیه و در معابر و ساختمان های منطقه نصب شد.