به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ محمدرضا پارسیان مدیر اداره روابط عمومی این منطقه در ابتدای این نشست صمیمی گفت: طرح یکشنبه های روابط عمومی با هدف آشنایی بیشتر همکاران با حوزه های مختلف اجرایی، افزایش میزان تعاملات بین سازمانی و ارتقای سطح اطلاع رسانی و حوزه خبر برگزار می شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین حوزه در معاونت مالی و اقتصاد شهری به واسطه ارتباط بیشتر با شهروندان؛ اداره درآمد و نوسازی است. کارشناسان این اداره ضمن گفتگو با شهروندان، برای تحقق درآمدهای پایدار شهری در تلاش هستند.

پارسیان تاکید کرد: اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ با همکاری معاونت‌ها، نواحی و ادارات مستقل می‌تواند به شفاف سازی و روشنگری افکار عمومی جامعه شهروندی درخصوص تمهیدات و خدمات متنوع اجرایی مجموعه مدیریت شهری این منطقه گام های اساسی بردارد.

حمیدرضا آزادواری معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه ۲۱ نیز طی این جلسه گفت: خلاقیت و نوآوری در قبال انجام کارهای محوله در حوزه های مختلف اجرایی، منجر به تحول ساختاری و افزایش راندمان کاری خواهد شد. شهردار منطقه نیز بر این مهم، تاکید ویژه دارند.

آزادواری افزود: ارتباط مطلوب دوسویه فی مابین اداره روابط عمومی منطقه ۲۱ و معاونت ها، می‌تواند به آگاه سازی و حساس سازی شهروندان نسبت به اقدامات متعدد مدیریت شهری در حوزه های مختلف مرتبط با شهر و شهروندان کمک بزرگی کند.

بر اساس این گزارش؛ طی این جلسه هر یک از مدیران زیر مجموعه معاونت مالی و اقتصاد شهری منطقه ۲۱ به بیان مسائل و درخواست های خود پرداختند.