به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دیروز دوشنبه سیزدهم تیرماه سال جاری و همزمان با گشایش رسمی نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده تهران و توانمندی مدیریت شهری در بوستان گفتگو، غرفه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در این نمایشگاه مورد بازدید شهردار تهران، مدیران ارشد شهرداری پایتخت و تنی چند از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.

دیروز در حالی که مهدی صداقتی جانشین و مشاور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه معاونت در غرفه مربوطه حضور داشتند علاوه بر دکتر زاکانی شهردار تهران، لطف الله فروزنده معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران به دیدار و گفتگو با مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی پرداخت. آلبرتو گونزالس کاسالس سفیر جمهوری کوبا نیز دیگر مهمان برجسته غرفه این معاونت بود که درباره توسعه همکاری های مشترک با هدف انتقال فناوری و تجربیات فنی به گفتگو با مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی پرداخت.

مالک شریعتی و محسن پیرهادی نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، محمد آخوندی عضو شورای اسلامی شهر تهران و تنی چند از شهرداران مناطق 22گانه شهرداری تهران از دیگر بازدیدکنندگان غرفه معاونت فنی و عمرانی در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری بودند.