به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، مهدی صالحی،شهردار  و معاونین و مدیران منطقه در بازدید میدانی  که به منظور رصد و پایش بوستان ها  و محلات انجام شد، گفت: بوستان  ها و فضاهای سبز از یکسو موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها میشود، و از سوی دیگرشرایط مناسبی را برای گذران اوقات فراغت شهروندان فراهم می سازد.

وی اظهار داشت: به منظور بررسی و رسیدگی به وضعیت  نگهداشت شهر ، بازدید میدانی از سطح  محلات وبوستان های منطقه را در دستور کار قرار داده ایم و در کنار آن از نظرات شهروندان به صورت مستقیم بهره مند می شویم.

صالحی با تاکید بر اهمیت بوستان ها به عنوان یکی از ظرفیت های تفریحی شهروندان  افزود: در شرایط کرونا اهمیت بوستان ها بیش از گذشته نمایان شد. چرا که مردم با پرهیز از فضاهای بسته و منازل کوچک اشتیاق بیشتری برای وقت گذرانی در پارک ها یافتند.

شهردار منطقه 2 ادامه افزود: تقویت سرانه نشاط و شادی در شرایط فعلی از اولویت به مراتب بیشتری برخوردار است و به همین دلیل در شهرداری منطقه دو به موازات اجرای پروژه های عمرانی، نگاه ویژه ای به بوستان ها داریم، در همین راستا با بررسی امکانات و زیرساخت‌های بوستان‌ها، طرح ایمن‌سازی آنها  در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: بوستان ها و فضاهای سبز شهری باید در شان شهروندان شریف منطقه باشد و لذا سعی ما در شهرداری تامین رضایت همه شهروندان است.